Przejdź do głównej treści

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Konsultacje dla uczniów i rodziców

Czcionka:

 

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot

Konsultaje dla uczniów,

dzień i godzina

Konsultacje dla rodziców,

dzień i godzina

1. Małgorzata Kaim historia wtorek, 9.40-10.15 wtorek, 14.30-15.00
2. Magdalena Rataj matematyka środa, 8.55-9.40 środa, 9.50-10.35
3. Dorota Chamoń

j. polski,

j. rosyjski

środa, 12.45-13-30 czwartek, 12.45-13.30
  Adrianna Chrząstek j. angielski piątek, 15.00-15.45 sobota, 11.00-11.30
  Bożena Dziąbor j. niemiecki piątek, 11.00-11.45 piątek, 12.00-12.30
  Monika Górna j. polski wtorek, 14.20–15.05 czwartek 10.35–11.20
  Małgorzata Hercog matematyka czwartek, 10.55-11.40 czwartek, 12.40-13.10
  Małgorzata Jankowska-Nowak biologia piątek, 15.00 piątek, 16.00
  Edyta Jankowska pedagog

poniedziałek-czwartek, 8.00-13.00

piątek, 8.00-10.00

czwartek, 16.00
  Iwona Kociołek j. polski poniedziałek, 14.30–15.15 czwartek, 13.30
  Jolanta Kuligowska-Woszczyna j. włoski czwartek, 10.55-11.40 piątek, 13.35-14.20
  Eliza Kulińska j. angielski czwartek 11.50-12.35 czwartek, 17.00–17.30
  Monika Lichańska-Walas biologia piątek, 14.00 czwartek, 14.00
  Małgorzata Łącka-Małecka HiS poniedziałek, 11.00-11.45 poniedziałek, 20.00-20.30
  Agnieszka Łuczak-Wielgórka j. polski,
podstawy przedsiębiorczości
Czwartek, 11.50-12.35 Wtorek, 12.45-13.30
  Dorota Marlińska muzyka poniedziałek, 14.00–14.45 wtorek, 15.00-15.45
  Dorota Marlińska w-f środa, 14.00-14.45 czwartek, 15.00-15.45
  Maria Magdalena Miniszewska j. polski poniedziałek, 10.55-11.40 środa, 09.50-10.20
  Agnieszka Mrowiec-Smaga j. angielski wtorek, 12.45-13.30 wtorek 16.00-16.30
  Marlena Nowak w-f poniedziałek, 12.40-13.25 wtorek, 11.40-12.10
  Marek Paściak historia, wos piątek, 8.15-9.00  piątek, 8.15-9.00 
  Tomasz Pawlikowski w-f piątek, 12.00-12.45 piątek, 14.30-15.00
  Joanna Piątkowska historia wtorek, 10.00- 11.00 wtorek, 16.00 -16.30
  Urszula Pijet geografia czwartek, 12.00-13.00 czwartek,  16.00-16.30
  Anita Pióro matematyka wtorek, 11.50-12.45 środa, 12.00-12.30
  Małgorzata Pniak w-f poniedziałek,12.40-13.25 czwartek,13.00-13.30
  Małgorzata Pniak wok poniedziałek, 12.00-12.45 wtorek, 13.30-14.00
  Arkadiusz Rek w-f piątek, 9.50–10.35 poniedziałek, 15.15–15.45
  Ewelina Rygał

łacina dla medyków,

łacina dla humanistów,

EDB,

filozofia

środa, 10.55-11.40

czwartek, 14.20 – 14.50

  Tamara Samarcew j. angielski poniedziałek, 11.00-11.45 piątek, 9.00-9.30
  Zofia Sandak-Bernat j. niemiecki wtorek, 9.50-10.35 piątek, 10.55-11.40
  Aneta Słomian j. angielski poniedziałek, 10.50-11.35 piątek, 8.30-9.00
  Tomasz Starczewski matematyka wtorek, 8.00-8.45 wtorek, 9.00-9.30
  Karolina Staszewska j. angielski poniedziałek, 8.00-8.45 poniedziałek, 9.40-10.10
  Dorota Stelmach geografia wtorek, 9.00-10.00 czwartek, 10.00-10.30
  Dorota Stelmach edb wtorek, 10.00-11.00 czwartek, 10.30-11.00
  Joanna Tatarczyk j. angielski wtorek, 11.00-11.45 środa 9.00-9.30
  Katarzyna Tazbir matematyka poniedziałek, 10.10-10.55 środa, 12.55-13.30
  Katarzyna Tazbir fizyka poniedziałek, 11.50–12.35 środa, 11.50–12.35
  Anita Tuszyńska-Gajowczyk j. angielski wtorek, 13.45-14.20 czwartek, 10.45-11.15
  Agnieszka Wiklińska historia, wos piątek, 9.50-10.35 poniedziałek, 9.00-9.30
  Paweł Wojaczek informatyka czwartek, 16.00 czwartek, 17.00
  Urszula Zaleska

j. polski,

edukacja medialna

poniedziałek, 15.00–15.45 wtorek, 11.00–11.45
  Jolanta Żaba chemia wtorek, 10.00 środa, 17.00
  Elżbieta Żołyniak

chemia,

przyroda

poniedziałek, 12.00–14.00 wtorek, 12.00–14.00

 

E-dziennik

Nauka zdalna

Ranking olimpijski COPTIOSH

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

ERASMUS +

Reforma edukacji

Job shadowing

Partnerstwo

Skrzynka na sygnały

Kartka z kalendarza

Sto lat dla Niepodległej – kartka z kalendarza