Przejdź do głównej treści
Rozmiar czcionek: A A+ A++

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Wychowawcy

Czcionka:

Wykaz wychowawców w roku szkolnym
2022/2023

 

Klasa

Przedmioty rozszerzone

Imię i nazwisko

 

KLASY I

 
I A

język polski, historia, wos

mgr M. Górna
I B

język polski, język angielski, historia

mgr E. Izydorczyk
I C geografia, j.angielski, j.niemiecki/j.włoski mgr M. Paściak
I D

biologia, chemia, j.angielski

mgr E. Kulińska
I E

biologia, chemia, matematyka

mgr A. Pióro
I F

geografia, j.angielski, j.włoski

mgr J. Kuligowska-Woszczyna

 

KLASY II

 

II A

język polski, historia, wos

mgr A. Wiklińska

II B

język polski, język angielski, historia

mgr I. Kociołek

II C

geografia, j.angielski,j.niemiecki/j.włoski

mgr Ł. Cholewiński

II D

biologia,chemia, j.angielski

mgr J. Piątkowska

II E

biologia,chemia, matematyka

mgr A. Łuczak-Wielgórka

 

KLASY III

 

III A

język polski, historia, wos

mgr E. Rygał

III B

język polski, język angielski, historia

mgr M. Miniszewska

III C

geografia, j.angielski,j.niemiecki/j.włoski

mgr D. Chamoń

III D

biologia,chemia, j.angielski

mgr M. Jankowska-Nowak

III E

biologia,chemia, matematyka

mgr D. Stelmach

 

KLASY IV

 

IV A

język polski, historia, wos

mgr U. Zaleska

IV B

język polski, język angielski, historia

mgr A. Mrowiec-Smaga

IV C

geografia, j.angielski,j.niemiecki/j.włoski

mgr U. Pijet

IV D

biologia,chemia, matematyka

mgr J. Żaba

 

Wychowawcy wspomagający w roku szkolnym 2022/2023:

Klasa I a –mgr Tamara Samarcew

Klasa I b – mgr Adrianna Chrząstek

Klasa I c – mgr Bożena Dziąbor

Klasa I d –mgr Marlena Nowak

Klasa I e –mgr Tomasz Pawlikowski

Klasa I f – mgr Agnieszka Wilczyńska

Klasa II a – mgr Julia Wróż

Klasa II b – mgr Justyna Sznajder

Klasa II c – mgr Zofia Sandak-Bernat

Klasa II d – mgr Monika Wąsińska

Klasa II e – mgr Agnieszka Bogdał

Klasa III a – mgr Aneta Słomian

Klasa III b – mgr Joanna Tatarczyk

Klasa III c – mgr Iwona Strzelecka

Klasa III d –mgr Anita Tuszyńska-Gajowczyk

Klasa III e – mgr Katarzyna Tazbir

Klasa IV a – mgr Arkadiusz Rek

Klasa IV b – mgr Dorota Marlińska

Klasa IV c – mgr Małgorzata Pniak

Klasa IV d – mgr Sabina Kluk

Zapraszamy

E-dziennik

Ranking WaszaEdukacja.pl

Ranking olimpijski COPTIOSH

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

Myślenie krytyczne

115-lecie szkoły

Projekt

ERASMUS +

Job shadowing

Partnerstwo

Skrzynka na sygnały

Kartka z kalendarza

Sto lat dla Niepodległej – kartka z kalendarza