Konkurs

Witajcie!

Za nami rozpoczęcie roku szkolnego oraz pierwsze dni nauki. Jak wiadomo, już niedługo doświadczymy przejścia letniego klimatu w okres jesieni, objawiającej się na skrajnie różne sposoby. Otoczenie może mieć znaczny wpływ na nas samych, wszak obserwowana rzeczywistość skłania do refleksji. Z tej okazji redakcja Metonimii przygotowała dla was konkurs pt. „Pory roku a stan ducha. Metaforyczny wymiar jesieni”

Regulamin konkursu

  1. Prace należy przesłać na adres mailowy : metonimia.slowacki@gmail.com  w terminie od 1 października 2021r. do 15 października 2021r.
  2. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do refleksji nad tematem i podzielenie się ze społecznością szkolną swoją twórczością.
  3. By spełnić kryteria konkursu należy napisać pracę w formie elektronicznej – wiersz lub krótki tekst prozatorski (o maksymalnej długości dwóch stron A4, czcionka  Times New Roman 12, interlinia 1,5) oraz przesłać ją na email redakcji  metonimia.slowacki@gmail.com. Pamiętajcie o podpisaniu prac!

Serdecznie zapraszamy do udziału i pochwalenia się swoją twórczością. Wszelkie pytania możecie kierować pod adres redakcyjny Metonimii metonimia.slowacki@gmail.com  oraz bezpośrednio do : Doroty Jury, Marii Tkacz i Anny Stodółkiewicz kl. IIIe.

Redakcja Metonimii

Jak podobał ci się ten tekst?
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *